محصولات

خطر عقب تک لاین 2 (سمند و سورن)

کیت-تک-لاین-عقب-جدید

توضیحات محصول

خزید خطر عقب تک لاین 2 – طرح جدید . تمامی مراحل قالب گیری ، ساخت طلق و قطعات مختلف ، در این مجموعه و با دقتی بالا و با بهترین متریال صورت می گیرد در مرحله مونتاژ و تولید ، سعی بر این است که هیچگونه نقص و کمبودی در کار مشاهده نشود .
استفاده از تولیدات ما ، با توجه به تکراری شدن چهرۀ خودروها باعث می شود تا خودرو ، چهره ای متفاوت به خود بگیرد . بنابراین ما برای کسانی که در پی داشتن خودرویی با چهره ای جذاب و خاص و متفاوت و غیر تکراری هستند ، استفاده از این محصول را پیشنهاد میکنیم .
استفاده از الگوهای طراحی و متدهای دیزاین روز دنیا ، مانند پیوسته نمودن خطرهای عقب ، استفاده از نئون های خطی و زمینه های تیره و حذف زه های ضربه گیر سپرها (که متعلق به خودرو های دهه های پیش است) موجب شده تا محصولات ما ، تغییرات اساسی در نمای خودرو ایجاد کند ؛ و طرح خودرو بسیار جدیدتر و زیباتر از طرح اولیه باشد .
در قسمت جلو ، طرح هایی را ارائه کرده ایم تا علاوه بر بهبود در قسمت هوارسانی به رادیاتور خودرو ، طراحی خودروهایی مثل سمند ، از حالت ساده و محافظه کارانه ، به سبکی خشن و خاص تر تغییر پیدا کند .
در پروسه نصب و استفاده از محصولات ما ، با توجه به اینکه تغییری در قطعات فلزی خودرو صورت نمیگیرد ، و ارکان خودرو تغییری نمی کنند ، تغییر وضعیت ایجاد نمی شود و محصولات ما ، به صورتی طراحی شده که دقیقا در جای قطعات فابریک و جای پیجِ فابریک قطعات خودرو نصب می شود .

مطالب مرتبط

یک فکر در مورد “خطر عقب تک لاین 2 (سمند و سورن)

 1. سجاد گفت:

  سلام استاد، تک لاین یا دو لاین رو میشه برا سمند lx هم به کار برد؟

 2. سید علی حسینی گفت:

  استاد تک لاین ۱ برای سورن بهتره یا ۲ ؟اخه تفاوتشون ملموس نیست

  1. yasrebi گفت:

   سلام علی جان ، تک لاین 1

 3. رضوی گفت:

  تک لاین ۱ و۲ دقیقا چه تفاوتی دارن تو عکسا که واضح نیست؟

  1. yasrebi گفت:

   سلام دوست عزیز ، بخش پایین هردو رو اگر مشاهده بفرمایید ، متوجه تفاوت خواهی شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *